O nas

Gemerly to biżuteria, która powinna Ci towarzyszyć codziennie — perły są zawsze modne!

Nasz pomysł na markę

Marka Gemerly została stworzona z myślą o kobietach, które kochają klasykę, elegancję i szukają czegoś wyjątkowego. Wszystkie produkty marki Gemerly powstają z pereł naturalnych słodkowodnych, ponieważ stawiamy na naturalność i ponadczasowość. W naszej ofercie znajdziesz perły w klasycznej i nowej, odświeżonej odsłonie, tak żeby każda kobieta, niezależnie od wieku mogła znaleźć coś dla siebie.

Według Coco Chanel, każda kobieta potrzebuje ich niezliczoną ilość… Dlatego znajdziesz u nas perły w różnorodnych formach i kolorach, możesz je nosić na szyi, na ręce i na kostce. Dodanie pereł do stylizacji podkreśli Twoją kobiecość, nada Ci subtelnej elegancji i delikatności.
Gemerly powstało z zamiłowania i pasji do pereł, klasyki i elegancji. Mamy nadzieję, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

“Kobieta może być zbyt wystrojona, ale nigdy zbyt elegancka”
Coco Chanel

Perły są zawsze stosowne i stanowią świetne połączenie z codziennymi stylizacjami. Nie musisz ich zostawiać tylko na specjalne okazje, noś je na co dzień, czuj się wyjątkowa i elegancka każdego dnia.
Monika i Natalia
Founder's & Owner's
Shopping Cart